2. den

Dnes byl budíček v 7:15. Hned po budíčku následovala rozcvička a snídaně. Ke snídani si mohli kluci vybrat šunku, lovecký salám, vysočinu, eidam, paštiky, tavený sýr, džem, tousty, nutelu, jogurt. Každý si našel to, co má rád. Následoval dopolední program. Na jednom stanovišti se skákalo přes švihadlo, běhal se člunkový běh, koordinaci pohybu a odrazovou sílu. Ke svačince byl perník a pak jsme šli malovat vlajky društev. K obědu bylo kuřecí stehno s bramborem a nudlová polévka. Poté následoval polední klid. Odpolední část začal Míra přednáškou na téma: pravidla hokeje a minihokeje - byla super. Odpolední svačinka byl termix a zase zpátky ke cvičení. Tento blok jsme zakončili koupáním. Po hutných těstovinách k večeři jsme kluky ještě přezkoušeli z odpolední přednášky. V osm hodin jsme si opekli buřty a čekali na pořádnou tmu. Noční bojovka nemohla chybět. Té se zúčastnili všechni. Pak konečně padli a usnuli. A my také.

Fotečky 1      Fotečky 2     Fotečky 3

1. den

Při příjezdu dostal každý hráč týmové tričko s logem HC Rakovník a svým jménem v zelené barvě. Po ubytování byli chlapci seznámeni s pravidly pohybu po táboře a samozřejmě se slušným chováním. Následovala ukázka jídelny a sociálního zařízení. Ke svačině si kluci dali jogurt a rohlík. Poté přišlo rozdělení chlapců do družstev a losování názvů týmů ELH. Vylosováni byli Draci, Lvi, Bruslaři, Piráti. A hned hurá na trénink. Ten jsme zakončili hromadnou koupačkou.  K večeři si kluci dali zeleninové rizoto. Denis si šel dvakrát přidat:-).  Po večeři proběhla přednáška na téma ELH. Na velké mapě chlapci viděli všech 14 měst ELH a rozvěsili jsme i jejich loga. Po přednášce proběhlo ještě protahování s Monikou. 

                                     
HC Oceláři Třinec Mountfield Hradec Králové BK Mladá Boleslav Piráti Chomutov
Draci (2011) Lvi (2010) Bruslaři (2011) Piráti (2010)

Honzík
Jiřík
Máťa
Ríša
Ondra

Filip
Matyáš
Robin
Basťa
Denis
Julek 
Tomáš
Míra
Anička
Ráďa
Aleš
Miki
Luky

Adam
Radim
Honzík
Tobík
Šimon
Maty

 


Račí Hrad u Jesenice , GPS 50.0930903N, 13.4989114E

Trasa: Rakovník, Senomaty, Pšovlky, Oráčov, poté odbočka na Kosobody

Příjezd na soustředění: Neděle 19.8.2018 - 14:00

Odjezd ze soustředění: Úterý 21.8.2018 - 11:30

List účastníka - stáhnout a vyplnit!

Oblečení pro teplé i chladnější počasí v přiměřeném množství, hygienické potřeby a ručníky, dostatek spodního prádla a ponožek, obuv na sportování a na vycházky, sandály, holínky, pláštěnka, pokrývka hlavy, švihadlo (všichni), baterka, bloček, propiska, PET   láhev (0,5l - 1l), pyžamo, plavky, krém na opalování, repelent, menší děti oblíbenou hračku, popř. knížku, polštář nebo malý polštářek.

Menším dětem doporučujeme podepsat oblečení fixem na textil. Děti si mohou vzít spacák.

Návštěvy rodičů a rodinných příslušníků v průběhu letního soustředění zakázány.
Důsledně trváme na tom, aby si děti s sebou nevozily drahé věci (mobilní telefony, tablety apod.), protože tím narušují program soustředění. 

Podporují nás

                          

            

Kalendář akcí

<Říjen 2021>
PoÚtStČTSoNe
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace